Bitcoin Okulu

Binance %20 Komisyon İndirimi (Sitemize Özel %45)

binance 20 komisyon indirimi

Binance %20 Komisyon İndirimi - Binance %20 Referans Kodu

Güvenilir, popüler ve en az komisyon ile işlem yapabileceğiniz bir borsa bulmak için yola çıktınız ve uzun araştırmalar sonucunda sektör lideri Binance Borsası ile bitcoin ya da diğer kripto paralara yatırım yapmaya karar verdiniz. Bu noktada Binance %20 Komisyon İndirimi şeklinde bir arama yaparak sitemize geldiğinizi de düşünürsek Binance borsasında karar kıldığınızı söyleyebiliriz.

Öncelikle şunu belirtelim; kripto para alım satımlarında her borsa az da olsa alım-satım işlemlerinden bir komisyon almaktadır. Bu noktada biz devreye giriyoruz ve Binance ile yaptığımız anlaşma sayesinde sizlere tam %45 indirim sağlıyoruz. Bu indirimi nasıl alacağınızın detayları ve 2022 yenilikleri ile yeniden düzenlenmiş haline ulaşmak için okumaya devam edin.

Binance Standart Komisyon Oranları

Her borsa alım-satım işlemlerinden komisyon almaktadır. Borsalar bu şekilde kazanç elde ederler. Binance kripto para borsasının komisyon tablosu aşağıdaki şekildedir:

SıraÜyelik*OranAçıklamaDetay
1VIP 0%0,1Binde 1Standart üyelerden
alınan komisyon
2VIP 0%0,075Binde 0,75Hesabınızda BNB tutup,
komisyon ödemeleri için
BNB kullanırsanız
3VIP 0%0,060Binde 0,60BitcoinOkulu.com
ziyaretçilerine özel %20+%25
Binance komisyon indirimi
*Binance alım-satım hacminiz yani borsa içinde alım satım işlemlerinizin sayısı ve tutarı arttıkça üyelik seviyenizde bir üst basamağa çıkacak ve daha az komisyon ödeyeceksiniz.

Binance %20 Komisyon İndirimi Nedir?

Binance standart kullanıcılardan yani hiçbir indirim almayan kullanıcıdan %0,1 (binde 1) komisyon kesmektedir. Binance %20 komisyon indirimi; borsanın kestiği komisyonların %20’lik kısmını iade almanızı sağlar. Binance borsasından özel olarak aldığımız oran ile %20 + %25 (BNB İndirimi) ile toplamda %45 iade alma şansınız olacak.

Daha önce indirim kodu ile üye olmadıysanız, sistemde tanımlı size özel bir indirim olmayacak. Peki bunu aşmanın bir yolu var mı? Yazımızın devamını okuyun.

Binance Sonradan Referans Kodu Ekleme

Binance’a daha önce üye olduysanız muhtemelen hiçbir referans indiriminiz yok. Yani standart olarak üstteki tablodan da görebileceğiniz gibi binde 1 komisyonun tamamını borsaya ödüyorsunuz. Binance daha az komisyon ödemek isteyenler ya da Binance en az komisyon nasıl öderim diyenler okumaya devam etsin.

Üyeliği doğrulanmış bir hesaba sonradan Binance referans kodu eklemek veya bazılarının deyimiyle sonradan Binance referans kimliği eklemek mümkün olmasa da yeni bir üyelik hesabı açarak referans indirim kodunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde açtığınız üyeliğiniz ile ömür boyu referans indirimi sağlayabilirsiniz. Üyelik bilgilerinde gerçek bir kişinin bilgilerini kullanmalısınız aksi halde kimlik doğrulama işlemi yapamayacağınız için üyeliğiniz geçerli olmayacak.

Binance %20 İndirim Kodu

Bu indirimi kazanarak ömür boyu işlem yapmak için ilk önce Binance Hesabı Açma bağlantısına tıklayarak %20 indirim kazanarak Binance üyesi olun. Bağlantı yeni pencerede açılacak ve aşağıdaki görselde gördüğünüz şekliyle yazılı bir şekilde karşınıza çıkacak.

Yukarıdaki %20 indirimli referans kodu ile üye olup, Binance hesabınızda da bir miktar BNB coin tuttuğunuzda toplam %45 oranında indirim sağlamış olacaksınız. Sitemize tanımlı indirim kodu ile üyelik yaparak bu indirimi ömür boyu alacaksınız. %5, %10 gibi indirim sağlayan kodlarla üye olup fazla komisyon ödemeyin.

Binance %20 + %25 Komisyon İndirimli Üyelik

(Bitcoin Okulu ziyaretçilerine özel %20 Komisyon İndirimi + %25 BNB İndirimi)

Binance Komisyon İndirimi Doğru Bilinen Yanlışlar

Binance Komisyon İndirimi; kripto para borsası Binance her alım-satım işleminden bir komisyon almaktadır. Borsanın gelirini bu komisyonlar oluşturmaktadır. İşte kullanıcının ödeyeceği bu komisyonların oranının düşürülmesi işlemine komisyon indirimi denir.

Örneğin; İlk kez Binance hesabı açarken komisyon indirimi girebilir ve borsada yaptığınız her işlemde, ödediğiniz komisyonun bir kısmını komisyon indirimi olarak hesabınıza geri alabilirsiniz.

Binance %50 komisyon indirimi veya %40 komisyon indirimi şeklinde gördüğünüz reklamlar genelde yanıltıcıdır. Çünkü en fazla Binance %20 komisyon indirimi ve hesabında bir miktar BNB para birimi tutanlara da %25 ekstra indirim vererek toplamda en fazla %45 indirim sağlamaktadır. %20’lik indirim de herkese tanınmaz. Bitcoinokulu gibi Binance ile ortaklık kuran partner sitelere sağlanan bir ayrıcalıktır. Özetle; sitemiz üzerinden Binance üyesi olduğunuzda maksimum indirim olan yüzde yirmi oranı ile ömür boyu üyelik sahibi olacaksınız.

Binance Komisyon İndirimi 2022 Yenilikleri

Binance 2022 yılı ile birlikte kendi stable coini olan BUSD işlem çiftleri ile yapılan alım satım işlemlerinde zaman zaman komisyon oranını sıfırlamaktadır. Bunun yanında Binance komisyon indirimi 20 ve daha fazlası olarak hala uygulanmaktadır. Bu tam olarak ne demek derseniz; Binance’in %20’lik indirimine ek %25 BNB indirimi de hala devam etmektedir. Ayrıca BNB’nin Binance içinde Launchpad ve Launchpool gibi pasif gelir sağlayan imkanları da genişletilmiştir.

Lider borsa 2022 yılında ayrıca spot, futures gibi sık kullanılan özelliklerine ek NFT pazarını da eklemiş ve Binance borsasına üye olan kullanıcılarına içerisinden NFT hediyeleri çıkan gizemli kutular da dağıtmaktadır.

Binance ile daha az komisyon mümkün mü?

Evet, WZ51BC2P kodunu kullanarak üye olanlar, standart kullanıcılara göre %20 daha az komisyon öderler. Bir miktar BNB Coin hesaplarında tutarlarsa bu oran %45’e çıkmaktadır.

Binance ile %40 komisyon indirimi mümkün mü?

Evet, hatta %45 komisyon indirimi bile mümkün. Bitcoin Okulu’na tanımlı WZ51BC2P kodunu kullanarak üye olduğunuzda BNB tutma şartlarını da sağlayarak kolayca %45 komisyon indirimi alacaksınız.

Binance en çok %45 komisyon indirimi mi sağlar?

Bu oran bazı büyük Binance partner sitelerine sağlanan bir ayrıcalıktır. Bitcoin Okulu da Binance ile partner anlaşmasına sahiptir. Dolayısıyla sitemiz üzerinden üye olanlar bu oranda indirim alır.

Sonradan Binance komisyonunu düşürmek mümkün mü?

Hayır, Binance ilk üyelik esnasında komisyon indirim kodu ile üye olunmalıdır. Sonradan bunu eklemenin bir yolu yok. İndirim kodu ile üye olunduğunda bu size ömür boyu indirim sağlar. Sitemizdeki kodu kullanabilirsiniz.

Binance indirim kodu kullanmanın zararı var mı?

Hayır, tam aksine Binance %20 komisyon indirimi kullanmak, size ömür boyu borsaya ödediğiniz komisyonlardan geri iade alma hakkı sağlar. Kesinlikle komisyon indirimi kodu kullanarak üye olun.

Exit mobile version