Binance %50 Komisyon İndirimi

Binance %50 Komisyon İndirimi

Binance hesabı açmadan önce ilk yapmanız gereken şey en fazla komisyon indirimi sağlayan referans kodu hangisiyse onu bulmak ve üyelik işlemini o kod ile yapmak. Çünkü hesaba tanımlanan kodlar ömür boyu kullanılıyor ve bir kere hesap komisyon indirimsiz bir şekilde açıldığında sonradan kod eklemek mümkün olmuyor.

Binance %50 Komisyon

Binance borsasında yapılan her alım-satım işleminde borsaya küçük de olsa bir komisyon ödeniyor. Bunu bilen kullanıcılar üyelik hesaplarını komisyon indirimi sağlayan kodlarla yapıyorlar ve bu sayede borsaya ödeyecekleri komisyonların bir kısmı tekrar hesaplarına geri yatıyor.

Binance borsası kullanıcılara %0, %10, %20 şeklinde çeşitli oranlarda komisyon indirimi sunmakta. Bizim gibi bazı partner sitelere ise özel oran vermekte biz de bu oranı ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Sitemiz üzerinden Binance üyesi olanlar %20 komisyon indirimi ve %25 BNB indirimi hakkına sahip olabiliyorlar. Bu orandan daha yüksek bir indirim kodu bulamazsınız.

Binance %20 + %25 Komisyon İndirimli Üyelik

(BitcoinOkulu.com’a özel %20 Komisyon İndirimi + %25 BNB İndirimi)

Sonuç olarak; Binance %50 komisyon indirimi mümkün değil. Ancak sitemizin verdiği bağlantıyı ya da kodu kullananlar toplamda %40 komisyon indirimini ömür boyu almış oluyorlar. Kodu yazdığınızda indirim oranını göremezseniz bağlantıya tıklayarak Binance sitesine gittiğinizde üyelik formunun hemen altında kazandığınız indirim oranını göreceksiniz.

2021 Binance Referans Kodu

Binance’ın aşağıda verilen kodunu kullanarak hem PC hem de mobil üyeliklerde %20 komisyon indirimi kazanırsınız. Ayrıca hesabınızda Binance borsasının kripto parası olan BNB de tutarsanız %25’de BNB indirimi alacaksınız. Yani sizin de gördüğünüz gibi %50 veya %60 gibi komisyon indirimleri mevcut değil.

Binance Referans Kimliği (isteğe bağlı)

Binance üyeliği ücretli mi?

Binance borsasına üyelik ücretsizdir. Üye olduktan sonra içeride sunulan hizmetler de ücretsizdir sadece kripto para alım ve satımında komisyon ödersiniz.

Binance %100 komisyon indirimi mümkün mü?

Binance ile en fazla kazanılacak komisyon indirimi tutarı %20 referans indirimi + %25 BNB indirimidir. Bundan daha fazla indirim mümkün değil.

En iyi referans kodu nedir?

Spot işlemler için: WZ51BC2P (%20+%25BNB) ve vadeli işlemler (Futures) için tr10 (%10) kodlarıdır.

Son Güncelleme: 26 Nisan 2021 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir