Site icon Bitcoin Okulu

Binance 52. Launchpool Projesi OMNİ

Binance 52. Launchpool Projesi OMNI

Binance yeni bir Launchpool projesi ile sizlerle. Özellikle boğa sezonlarında Binance sık sık Launchpool ve Launchpad projelerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. 52. proje ise OMNİ olarak duyuruldu. Biz de bu yazımızda hem OMNİ hakkında bilgi vereceğiz hem Binance üzerinden nasıl katılım sağlayacağınızı anlatacağız.

Omni Nedir?

Omni, blockchain altyapısından güç alarak, ölçeklenebilir, güvenli uygulamalar oluşturmak isteyen geliştiriciler için oluşturulmuş, basit ve sade katman 1 (layer1) blok zinciridir. Yani geliştiricilerin daha rahat çalışması için hazırlanmış bir ekosistemdir.

Projenin başındaki isim Austin King, Omni Network’ün Kurucu Ortağı ve CEO’su. Daha önce Ripple’da yazılım mühendisi olarak çalışan King, Harvard Üniversitesi’ndeki ilk yıllarından itibaren kripto para alanına yoğunlaşmış bir geliştirici.

Binance Borsasının 51. Launchpool Projesi

Yukarıda yer alan görselden de anlaşılacağı üzere Binance borsasına ayrılan pay düşük tutulmuş. 100.000.000 toplam arzın 3.500.000’i yani yüzde 3,5’i Binance borsasına ayrılmış durumda. Binance bu 3.500.000 tokenin %85’ini BNB stake edenlere %15’ini ise FDUSD stake edenlere verecek.

Farming dönemi 4 gün sürecek ve ne kadar çok BNB ve FDUSD ile katılırsanız o kadar çok Omni token kazanma şansınız olacak. Bu yazımın hazırlandığı sırada 3 milyondan fazla BNB ve 1 milyar dolardan fazla FDUSD stake edilmişti bile.

Projeye sayılı saatler kala, siz de hesabınızda boşta tuttuğunuz BNB ve FDUSD kripto paralarınızı kullanarak Launchpool etkinliğine katılabilirsiniz. Kazandığınız Omni tokenları ise dilerseniz Omni işleme açıldığı anda satabilir isterseniz de geleceğe yönelik yatırım amaçlı tutabilirsiniz.

Exit mobile version