Binance Academy Nedir? Nasıl Kullanılır?

Binance Academy Nedir

Binance borsasının kitleleri blokzincir, bitcoin ve gelişen yeni teknolojiler konusunda bilgilendirmek için hazırlamış olduğu, yüzlerce çeşit içerikten oluşan dev bir bilgi arşivi. Bu arşivin içinde çeşitli kategorilerde makaleler ve video içerikleri bulacak eksik olduğunuz konularda bilgi edinirken sizlere sunulan testler sayesinde bilginizi de sınayabileceksiniz.

Şu anda dünya; Bitcoin gibi kripto paralar, madencilik sektörü ve kripto para alım satımına gitgide daha aşina hale geliyor. Bunların yanında hayatımıza Metaverse, NFT, Web3 gibi yeni kavramlarda giriyor. Binance Academy sizlere hem temel hem de yeni kavramları keşfedebileceğiniz geniş bir dünya sunuyor. Şimdi gelelim bu dünyaya nasıl erişebileceğinize.

Binance Academy Nasıl Kullanılır?

1- Henüz Binance üyesi değilseniz Binance üyesi olmak için tıklayın.

2-Binance sitesine giriş yaparak sol üst köşedeki Binance logosuna tıklayarak açılır menüden “Academy” bağlantısını bulun.

binance academy1

3- Açılan Academy ana sayfasında, kripto ile yeni tanışanların “Buradan başlayın” bağlantısı ile başlaması, daha deneyimli kullanıcıların ise merak ettikleri alanlara ait kategoride araştırma yapması gerekir. Üstte yer alan arama kutucuğu kullanılarak istenilen alanda da arama yapılabilir.

binance academy2

İçeriklerin güncelliğini göstermek açısından son dönemde eklenen bazı makale başlıkları:

-Kripto Para Airdrop’u Nedir?

-Meta Evrende NFT Sanal Arazi Nedir?

-NFT Staking Nedir ve Nasıl Çalışır?

Son Güncelleme: 27 Nisan 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir