Binance Borsasına Telefondan Giremiyorum

Binance Borsasına Telefondan Giremiyorum

Ülkemizde kripto para alım-satımı ve sahipliği o kadar arttı ki, artık mobil cihazların olmazsa olmaz uygulamaları arasında kripto para borsalarının yazılımları da yer almakta. Hiç kuşkusuz bunların arasında ilk sırayı Binance borsasının yazılımları almakta. Hem Trbinance hem de Binance Global yazılımları cep telefonlarına indirilebilmekte. Ancak zaman zaman gerek yeni üyeliklerde gerekse mevcut üyeliklerde Binance uygulamasının açılması ve çalışması ile ilgili hatalar oluşabilmektedir. Biz de bu yazımızda Binance borsasına telefondan girmenin alternatif yollarını anlatacağız.

Muhtemel Sebepler

  1. Cep telefonunuz Binance uygulamasını çalıştırmak için yeterli kapasite/alan/güç sahip değil.
  2. Binance uygulamasının güncel olmayan bir sürümünü yüklemeye/indirmeye çalışıyorsunuz.
  3. Cep telefonunuz internete bağlı değil ya da Binance programının internete erişimi cep telefonunuzca kısıtlanmış.
  4. Yabancı bir kaynaktan indirilmiş hatta içine casus kod gizlenmiş yazılımlar.
  5. Düşük güvenlik düzeyine sahip ortak Wi-Fi kullanımı sebebiyle erişim sorunları.
  6. Açık kalan proxy ve ip gizleme hizmeti sunan uygulamalar.

Çözüm Yolları

  1. İlk kez üye olacaksanız; Binance resmi web sitesini kullanarak üye olup, daha sonra mobil uygulamadan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  2. Binance TR üyesiyseniz yandaki bağlantıyı kullanarak Binance Global üyesi olarak da Binance borsasına giriş yapabilirsiniz.(Binance Resmi Web Sitesi)
  3. Binance Resmi Web Sitesi üzerinden üye olabilir giriş işlemini de yine aynı web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik bu siteye mobil uygulamalar aracılığıyla da çok kolay girebilirsiniz.
  4. Cep telefonunuzdaki tüm Binance yazılımlarını ve çerezleri temizleyip, AppStore veya Android mağazalarından yazılımın resmi üreticisinden yazılımı tekrar indirerek kurun.

Binance Telefonda Tehlikeli Mi?

Binance mobil uygulamalarını telefonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çift faktör doğrulama ile para yatırma ve çekme işlemlerinizde hem SMS hem de Email adresinize doğrulama kodu göndererek tehlikeyi en aza indirip güvenliği üst seviyede tutmaktadır.

Binance’a Giremiyorum Neden?

Binance borsasına giremiyorsanız veya Binance borsasına üye olamıyorsanız, işlemi yaptığınız kaynağı değiştirmelisiniz. Ne demek bu? Mobil cihazlar üzerinde sorun yaşıyorsanız Web Sitesi üzerinden işlem yapmayı, Web Sitesi üzerinde sorun yaşıyorsanız Mobil cihazlardan işlem yapmayı deneyebilirsiniz.

Son Güncelleme: 14 Mart 2024 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir