Binance Global Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Binance Global Hesap Açma

Dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance Global ile işlem yapmak oldukça hızlı, kullanıcı dostu ve basittir. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Ripple ve Tether gibi işlem hacmi yüksek kripto paraların yanında binlerce altcoin çiftinde de güvenle işlem açabilirsiniz.

Binance Global Hesap Açma

Binance Global Hesap Açma; Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük borsasına bir kullanıcı profili oluşturarak alım, satım ve saklama işlemlerini yapmanıza imkan tanıyan sistemdir. Binance Global hesabı internet bağlantısı olan tüm bölgelerden erişilebilen Türkçe dahil çok sayıda dili destekleyen büyük bir finansal ekosistemdir.

Binance Global %20 + %25 Komisyon İndirimli Üyelik

(BitcoinOkulu.com’a özel %20 Komisyon İndirimi + %25 BNB İndirimi)

Örneğin; bu ekosistemin içinde kripto para alım satımının yanında, kripto para birimlerinizi likidite ihtiyacı olanlara kullandırma, kripto para madenciliği ve takas gibi çok sayıda gelişmiş finansal ürün bulunmaktadır.

Binance Global hesabının nasıl açıldığını daha önceki yazılarımızda üyelik formunun doldurulması aşamasından başlayarak kimlik doğrulama aşamaları dahil tek tek açıklamıştık. Üyelik işlemlerinde sorun yaşayanlar üyelikle ilgili o yazımızı okuyabilir ve adım adım üyelik işlemlerini tamamlayabilirler.

Binance Global Türkçe Ekranı

Binance.Com Hesap Açma

Binance.com Hesap Açma, şeklinde belirttiğimiz şey aslında Binance Global hesabı açmakla aynı şeydir. Yani Binance Global üyelik işlemi yaptığınızda Binance.com üyeliği de yapmış olursunuz. Çok sık sorulan bu konuyu da bu şekilde açıklamış olalım. Binance.com ve Binance Global arasında bir fark yok. Sosyal medya ortamında Binance Global şeklinde yazılıp çizilen şeyin aslında Binance.com olduğunu artık öğrendik. Üyelik işlemi için de dolayısıyla bir fark bulunmuyor.

Binance Global İngilizce Ekranı

Binance Global %20 + %25 Komisyon İndirimli Üyelik

(BitcoinOkulu.com’a özel %20 Komisyon İndirimi + %25 BNB İndirimi)

TrBinance ve Binance Global İlişkisi

TrBinance veya Tr Binance olarak bilinen yerli kripto para borsası, aslında Binance Global markasının Türkiye için kurmuş olduğu yerel bir borsadır. Bu borsaya Türk bankalarından Havale ve EFT işlemi yapılabilmektedir. Bir çok kullanıcı TrBinance hesabını Binance Global hesabına para veya kripto varlık transferi için kullanmaktadır. Çünkü TrBinance hesabı Binance Global hesabına bağlanabilmekte ve kolay bir şekilde fon transferi hesaplar arasında yapılabilmektedir.

Her iki borsada da ayrı üyelik açılabilir ve daha sonra bu üyelikler birbiri ile ilişkilendirilebilir. TrBinance borsasında da kripto para alım satımı yapabilirsiniz ancak Binance Global kadar geniş bir altcoin yelpazesine sahip değiller. Sadece altcoin değil bir çok finansal ürün yine TrBinance borsasında henüz yer almamaktadır. İlk halka arzlar da yine Binance Global üzerinden yapılmaktadır.

Binance.Com Güvenilir Mi?

Binance Global üyelik işleminin ilk adımı Binance.com sitesine giriş yapmaktır. Sundukları bilgilerin güvenli olup olmadığını düşünenler için sitenin Güvenlik Sertifikası bilgilerini aşağıdaki görseldeki gibi siz de kontrol edebilirsiniz. Buradaki kilit simgesi bir çeşit güvenlik sertifikasını belirtmekte olup ziyaret edeceğiniz sitede verilerinizin güvende olduğunu göstermektedir. 2FA ile yetkisiz kullanıcı girişleri, SAFU gibi sigorta işlemleri ile de kullanıcı bakiyeleri Binance.com’da güvence altına alınmıştır.

Binance.com Güvenilir Mi?
Binance.com Güvenilir Mi?

Binance Global Güvenilir Mi?

Kripto para borsaları için bir numaralı öncelik güvendir. Binance Global borsasında da güvenle hesap açmak, borsanın uyulmasını istediği standart adımlarına uyduktan sonra son derece güvenilirdir.

Binance Global Sağlam Mı?

Sağlamlık ile borsanın yoğun işlem saatlerinde veya anlık yükseliş ve düşüşlerde erişilebilir olması kastedilmektedir. Binance Global borsasında saniyede 1.400.000 üzerinde işlem yapıldığı bilinmektedir.

Binance Global Üyelik Zor Mu?

Binance Global üyeliği için standart olarak sadece e-mail ve cep telefonu gibi temel bilgilerin girişi ile bunların onaylanması sonrasında hesabınız açılmış oluyor. Bu işlem 1 dk’dan daha kısa sürede tamamlanıyor ve sonrasında borsanın ara yüzü sizi karşılıyor.

Binance Global Mobil Uygulaması Var Mı?

Evet hem Android hem de IOS cihazlar için uygulama mevcut. Uygulamalar Türkçe dahil bir çok dili desteklemekte. Dil Türkçe olarak ayarlandığında bazı menüler kapalı gelmekte ancak İngilizceye çevrildiğinde tekrar açılmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir