Binance Referans Kimliği 2021

Binance Referans Kimliği

Binance Referans Kimliği; kripto para borsası Binance’a alım-satım işlemleri için ödeyeceğiniz komisyonlardan indirim kazanmak için kullanılması gereken bir koddur. Türkiye’den borsaya katılan kullanıcıların zaman zaman Binance referans kimliği yerine Binance referans kodu tanımını da kullandığını görebilirsiniz. Her ikisi de aynı şeyi ifade eden bu iki tanımı açıkladıktan sonra gelin bir örnek verelim.

Örneğin; 2021 yılı içinde Binance borsası hesabı açtınız. Binance referans kimliği alanına uygun bir kod girebilir ve her alım-satım işlemi yaptığınızda ödediğiniz komisyonun bir kısmını komisyon geri ödemesi olarak alabilirsiniz.

Binance hesabınızı ilk kez açarken komisyon indirimli olarak açtıysanız ve alım satım işlemleri gerçekleştirdiyseniz, bir süre sonra kullanıcı sekmesinin ya da logosunun altındaki referans bağlantısına tıklayıp ”Sizinle Paylaşılan Komisyonlar” kısmında komisyon indirimi olarak hesabınıza geri yatan komisyonlar ile ilgili detayları görebilirsiniz.

En Yüksek Komisyon İndirimi Sağlayan Referans Kimliği

Binance borsasına hiçbir komisyon indirim kodu kullanmadan üye de olabilirsiniz ancak bu size bir fayda sağlamayacaktır. Çevrenizde ise %5, %10 ve %20 indirim sağlayan kodlar bulabilirsiniz ancak %20 indirim sağlayan kodlar nadiren çalışır.

Binance Referans Kimliği 2021

Biz size Binance üyeliğiniz süresince (ömür boyu) kalıcı komisyon indirimi sağlayacak olan kodu veriyoruz. Bu kodu isterseniz elle girebilirsiniz isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak doğrudan kod girilmiş üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Binance %20 Komisyon İndirimli Hesap Açma

Uyarı: Kodu girdikten sonra üstteki görseldeki gibi “Komisyon indirim oranınız” yazan bölümde %20 ibaresini görmelisiniz. Aksi taktirde üyelik işlemini tamamlamayın çünkü komisyon indirimi aktif olmadan hesap açabilirsiniz. Üyelik bir kere aktif edildikten sonra da komisyon indirim kodu girilememektedir.

En İyi Binance Referans Kimliği veya Kodu

Binance Global borsası için kullanılacak en iyi KOD: WZ51BC2P (%20+%25BNB)

Binance Global vadeli işlemler hesabı için en iyi KOD: tr10 (%10)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir