Binance TR ve Binance Giriş Adresleri

Binance TR ve Binance Giriş

Binance borsasını ülkemizde neredeyse duymayan kalmadı. Hem işlem hacmi hem de kripto para çeşitliliği ile lider durumda. Türkiye’de ikamet eden kullanıcılardan bazıları Binance Türkiye’nin Türkçe sitesi olan; Binance Tr kullanırken, bazı kullanıcılar da Binance borsasının global sitesi olan Binance kullanır. Biz de sizlere Binance borsasına ulaşmanın ve giriş yapmanın hem Türkçe hem İngilizce hem web hem de mobil şeklini anlatacağız.

Binance Global Giriş

Binance Global ana sayfası aşağıdaki görselde görülmektedir. Giriş menüsü sağ üst köşede yer almaktadır. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak direk Binance Global sitesine geçiş yapabilirsiniz.

Binance Global anasayfası

Binance global giriş adresi: www.binance.com

Binance global borsanın ana giriş adresidir. Tüm ülkelerden girişe açık olup, kripto para çeşitliliği en fazla olan adres burasıdır. Türkiye’den de Binance Global üyesi olabilirsiniz. Unutmayın: Binance TR ve Binance Global farklı sitelerdir. Aralarındaki farkları detaylı olarak Tr Binance ve Binance Farkı Nedir? yazımızda anlatmıştık.

Binance Global Mobil Giriş

Binance Global sitesine cep telefonu, tablet gibi mobil cihazları kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Hatta Türkiye Binance kullanıcılarının büyük çoğunluğu Binance girişini cep telefonları vasıtası ile yapmaktadır. Cep telefonunuza indireceğiniz Binance global uygulaması ile internet bağlantısı olan dilediğiniz yerde kripto para borsasına bağlanabilirsiniz.

NOT: WZ51BC2P referans kodunu üyelik formunu doldururken girerseniz %20 komisyon indirimi kazanırsınız.

Binance global mobil giriş: play.google.com/ (Android)

Binance global mobil giriş: apps.apple.com/ (IOS)

Binance Mobil- Google Play ve App Store

Binance TR Giriş

Binance, Türkiye ofisini de kurmuştur. Burada Türk çalışanlar ve Türk destek ekibi bulunmaktadır. Bunun nedeni ise Türkiye’nin kripto para ekosisteminde önemli bir yere sahip olmasıdır. Her ne kadar Binance Global borsası kadar ürün çeşitliliği ve geniş bir ağı bulunmasa da Binance TR adresini de kullanabilirsiniz.

Önce Binance Global hesabı açanlar uygulama içerisinden veya web sitesinden tek tuşla dilerlerse Binance TR hesabı da açıp hesaplar arası bakiye aktarımı yapabilirler.

Binance TR giriş adresi: www.trbinance.com

Son Güncelleme : 03/04/2022

Binance Giriş Yapamıyorum Sorun Ne?

Zaman zaman kullanıcılar Binance borsasına giriş yapamıyorum. Paribu giriş yapamıyorum ya da BtcTürk giriş yapamıyorum şeklinde aramalar ile sitemize gelirler. Bu sorunun nedeni genellikle; ani fiyat artışı ve ani fiyat düşüşlerinde oluşan yoğunluğun borsaların sistemlerince kaldırılamamasıdır. Yoğunluk bittiğinde sistem normale dönecektir.
Bir diğer çözüm de mobil uygulama kullanıyorsanız, web sitesine giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Ya da web sitesi kullanıyorsanız mobil uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Binance Üyelik Zor Mu?

Binance girişi için öncelikle Binance borsasına üye olmalısınız. Binance üyelik işlemleri ise oldukça kolaydır. Üyelik için sadece bir email adresi yeterlidir. Doğrulma içinse cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Adım adım üyelik işlemlerini anlattığımız Binance Nasıl Üye Olunur? Adım Adım Resimli Anlatım yazısına göz atabilirsiniz.

6 thoughts on “Binance TR ve Binance Giriş Adresleri”

 1. Binance TR giriş adresi olarak yönlendirdiğiniz siteden üye oldum ve %20 indirimim tanımlandı. Şimdi aynı indirimi mobilden giriş yaptığımda da alacak mıyım?

  1. Merhaba,

   Evet, Binance Mobil uygulamasından da aynı kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda, işlemlerinize %20 komisyon indirimi iadesi uygulanır.

 2. Binance Tr giriş adresini vermişsiniz ancak site %100 yüklendiğinde ben de bazı görseller açılmıyor. Acaba sorun benden mi kaynaklı yoksa başka bir siteden giriş yapılabiliyor mu?

 3. Merhaba,

  Binance giriş linki olarak verdiğimiz siteler Binance borsasının resmi siteleri olup, bazı reklam verenler benzer URL adresleri kullanarak ziyaretçi çekmeye çalışmaktadır. Lütfen bu linklere tıklamak yerine sitemizdeki resmi Binance linklerini kullanın. Açılmadığı durumlarda F5 yaparak sayfayı yenileyin.

 4. Binance Global’in giriş adresinde 2022 yılında herhangi bir değişiklik oldu mu acaba. Yanlış ya da virüslü bir siteye girmek istemiyorum doğrusu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir