Binance’den Toplam 300.000$ Değerinde Ödül Havuzu

Binance 300 Bin Dolar Ödül Havuzu

Arkadaşlarınızı Binance Global borsasına katılmaya davet edin, her tamamlanan görev size ve referans verdiğiniz arkadaşınıza her biri 500 $’a varan değerde token içeren Gizemli Kutular kazandırsın. Dağıtılacak toplam ödül havuzu 300.000 $ değerinde olup kampanyadan yararlanma dönemi 11.02.2022 ve 18.01.2022 tarihleri arasındadır. Bu kampanya süreli olup Standart Referans uygulamasından farklıdır ve adı da Referans Teklifi olarak geçmektedir.

Hangi Etkinliklere Katılabilirsiniz

Bu etkinlik döneminde yani yeni yıl etkinliklerinde sizler için 2 farklı etkinlik düşünülmüş. Bunlardan birinde arkadaşınızı davet etmeniz diğerinde ise etkinliği sosyal medya hesaplarından paylaşmanız isteniyor.

1. Etkinlik (Arkadaşını Davet Et)

Daha önce Binance borsasına kayıt olmamış bir arkadaşınızla kendi Referans Teklifi Kimliğinizi / Bağlantınızı paylaşın. Arkadaşınız paylaştığınız link üzerinden üye olsun. Daha fazla arkadaşınızı davet ederseniz hem daha fazla Gizemli Kutunun kilidini açarsınız hem de Sürpriz Gizemli Kutuların kilidini açmak ve 500 $’a varan token ödülleri kazanmak için de daha fazla şansınız olmuş olur. Ancak her bir katılımcı maksimum 20 Gizemli Kutu kazanabilir.

Referans verilerek davet edilen her kişinin aşağıdaki görevleri tamamlaması gereklidir:

  • Toplamda 50 $’dan fazla fon yatırma.
  • Toplamda 200 $’dan fazla alım satım yapma

Her bir Gizemli Kutu, BTC, ETH, BUSD, BNB, XRP, MATIC, ADA, SHIB, DOGE ve GALA kripto paralarından 500$’lık içerir. Ne kadar fazla Gizemli Kutu alırsanız, ödül kazanma şansınız da o kadar artar.

binance 300k

2. Etkinlik (Sosyal Medya Paylaşımı)

Binance borsasına girdiğinizde Referans sayfanızda “Paylaş” seçeneğine tıklayan. Referans Teklifini Twitter, Facebook, Telegram ve Discord gibi sosyal medya hesaplarında paylaşan tüm kullanıcılar, Gizemli Kutulardan oluşan 10.000$ değerindeki ödül havuzundan pay almaya hak kazanacaklardır. Tüm hak kazanan kullanıcılar arasından, her biri 1 BNB kazanacak üç kullanıcı seçilecektir. Diğer hak kazanan kullanıcılar ödül havuzunun kalanını paylaşacaktır. Ne kadar çok Gizemli Kutu alırsanız, kazanma şansınız da o kadar fazla olacaktır. Gizemli Kutuların her biri, 1 BNB’ye varan değerde şu kripto paralardan içermektedir: BTC, ETH, BUSD, BNB, XRP, MATIC, ADA, SHIB, DOGE ve GALA.

Not: Ödüller, önce gelen alır esasına göre dağıtılacak olup, 300.000 $ değerindeki ödül havuzu tükendiğinde, tüm referans kimliklerinin/bağlantılarının süresi dolacak ve bu tarihten sonra hiçbir ödül dağıtılmayacaktır.

Binance Üyesi Olmayanlar

Eğer Binance üyesi değilseniz WZ51BC2P kodunu kullanarak üye olabilir ve bu sayede standart kullanıcılara göre %20 daha az komisyon ödersiniz. Ya da aşağıdaki bağlantıya tıklayarak aynı indirim oranından yararlanarak üye olabilirsiniz.

Binance %20 + %25 Komisyon İndirimli Üyelik

(Bitcoin Okulu ziyaretçilerine özel %20 Komisyon İndirimi + %25 BNB İndirimi)

Son Güncelleme: 13 Ocak 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir