Gate.io Referans Kodu – Yönlendirme ID

Gate.io Referans Kodu - Yönlendirme ID

2013 yılında kurulan Gate.io kripto para borsası hızlı yükselişi ile birlikte global anlamda dünyanın en büyük 10 kripto para borsasından biridir. Spot işlemler, vadeli işlemler hatta madencilik gibi çok sayıda hizmetin yanında asıl ününü hayvanlı kripto paralar denilen “meme token” kavramı ile kazanmıştır.

Gate.io 80 milyondan fazla kullanıcısı ile 224 ülkede 1000’den fazla kripto para birimi listelemesiyle kullanıcılara geniş bir yelpaze sunar. Ülkemizde de çok sayıda yatırımcı bulan SHIBA, FLOKI, DOGELON MARS, CATEOIN, SAITAMA, KISHU INU, AKITA INU, KING SHIBA VE BABY DOGE COIN gibi çok sayıda meme tokenin ve RACA, CEEK, ATLAS gibi metaverse coinlerin ilk keşfedildiği kripto para borsası Gate.io’dur. Bu makale 2022 yılında güncellenmiş olup içeride yer alan bilgiler ve kodlar günceldir.

Gate.io Referans Kodu veya Gate.io Yönlendirme ID

Gate.io Referans Kodu; alım-satım işlemleri için Gate.io kripto para borsasına ödeyeceğiniz komisyonlardan indirim kazanmak için kullanılır. Türkçe Gate.io bölümünde Gate.io Referans Kodu yerine zaman zaman Gate.io Yönlendirme id tabiri de kullanılmaktadır. Her ikisi de aynı şeyi ifade etmektedir.

Örneğin; Gate.io hesabınızı açarken referans kodu girebilir ve her alım-satım işlemi yaptığınızda ödediğiniz komisyonun bir kısmını komisyon geri ödemesi olarak alabilirsiniz. Bu oran maksimum %30 olmaktadır.

Gate.io hesabınızı açarken %30 komisyon indirim kodu (id) kullanarak açtıysanız; borsadan alabileceğiniz maksimum indirimi almış olursunuz.

Gate.io %30 Referans İndirimli Üyelik

Gate.io Referans Kodu Giriş Ekranı

Aşağıda Gate.io Hesap Oluşturma bir başka deyişle Gate.io Üyelik Açma ekranı görünmekte. İlk üyelik işlemi bu bölümden yapılmakta olup Gate.io Referans Kodu da bu ekranda kırmızı ile işaretlediğimiz bölüme yazılmalıdır.

Gate io referans kodu veya Gate io yönlendirme id
GATE.IO %30 KOMİSYON İNDİRİM KODU: 8088479

Gate.io Referans Oranları

Gate.io size kullandığınız referans koduna göre çeşitli oranlarda komisyon indirimi sunar. Eğer referans kodu (yönlendir id’si) alanını boş bırakırsanız %0 komisyon indirimi alırsınız.

İndirim Sağlayan Referans Oranları: %0%10%20 ve %30 şeklinde kullandığınız koda göre değişmektedir. Biz ziyaretçilerimize Gate.io en yüksek komisyon indirimi veren kod olan 8088479 kodunu kullanmalarını tavsiye ederiz.

gateio 30 ref

Gate.io %30 Komisyon İndirimli Üyelik

(BitcoinOkulu.com’a özel %30 Komisyon İndirimi)

Gate.io 40 Referans Kodu Var Mı?

Sosyal medya ve web sitelerinde Gate.io Referans Kodu adı altında verilen kodlar veya linkler ya hiç indirim sağlamaz ya da en fazla %10 kadar bir indirim sağlamaktadır. Biz aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi toplam %40 olan oranın %30’unu sizinle paylaşıp kendimize %10 alıyoruz. Bu sayede %30 Gate komisyon indirimi ve üyelik bonusu kazanmış oluyorsunuz.

En İyi Gate.io Referans Kodu

Gate.io Borsası ile İlgili Sık Sorulanlar

Gate.io güvenilir mi?

Gate.io borsası 224 ülkeden 80 milyondan fazla kullanıcıya 2013 yılından beri hizmet vermekte olup, gerek güvenlik önlemleri gerek hesap doğrulama işlemleri olarak güvenilir borsalardan biri olarak kabul edilir.
2022 yılında piyasada çok sayıda referans kodu size %30 hatta %40 indirim sağladığını iddia etse de bu kodların bir çoğu size komisyon indirimi sağlamayan spam kodlardır. Bu Gate.io borsasının hatası olmayıp güvenilir sitelerdeki referans kodlarını kullanın.

Gate.io id nedir?

Gate.io borsasına ödeyeceğiniz alım satım komisyonlarından indirim kazanmanızı sağlayan ve sayılardan oluşan kodu ifade eder. En yüksek indirim sağlayan id ise; 8088479‘dir. Bu ID’nin 2022 yılında da geçerliliği vardır yani Kodun güncelliği test edilmiştir.

Son Güncelleme Tarihi: 15/01/2022

Son Güncelleme: 25 Ocak 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir