Hangi Binance Uygulamasını İndirmeliyim?

Hangi Binance Uygulamasını İndirmeliyim

Son dönemlerin gözde kripto para platformu Binance borsasını ülkemizde duymayan kalmadı. Milyonlarca kullanıcıya ulaşan borsaya her geçen gün yeni kullanıcılar katılıyor. Binance kelimesini ilk duyan Binance borsasının ne olduğunu ya da Binance borsasına nasıl üye olunabileceği ile ilgili bilgiler almak istiyor. Bu bilgilerin tamamına sitemizden ulaşabilir Binance borsasına kolayca üye olabilirsiniz.

Hangi Binance İndirmeliyim

Bu soru birçok yeni kullanıcının aklına takılıyor çünkü mobil cihazların uygulama bölümlerinde “Binance” kelimesi ile arama yapıldığında Binance ve benzeri adlarda birçok uygulama karşınıza çıkmakta. Biz de sizler için sahte ya da yanlış uygulamaları indirmemeniz için bir kaç püf noktasına değineceğiz.

Öncelikle uygulama indirmeden Binance borsasının kendi sitesine giriş yaparak bir üyelik oluşturun. Bunu yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

Binance %20 İndirimli Üyelik

(BitcoinOkulu.com’a özel %20 Komisyon İndirimi)

Yukarıdaki link ile borsanın global yani tüm dünyada faaliyet gösteren sitesine üye olmuş olacaksınız. Bunun için sadece bir email ya da telefon girmeniz ardından en az 8 karakter uzunluğunda içinde en az bir büyük harf ve bir rakam bulunan şifre belirlemelisiniz. Şifrenizi asla unutmayın çünkü uygulama indirdiğinizde bu şifreyi kullanacaksınız.

Binance AppStore (Iphone / IOS)

Binance AppStore (Iphone / IOS)

Özellikle iPhone kullanıcıları uygulama mağazasına girdiklerinde iki Binance uygulaması ile karşılaşıyorlar. Birisini Binance bir diğeri ise Binance TR. Bu noktada kullanıcılar hangi Binance uygulamasını indirmeliyim, hangi Binance uygulaması gerçek gibi sorular soruyor.

Üstteki linki kullanarak Binance sitesine üyelik işlemini gerçekleştirmiş ve emailinizi ve cep telefonunuza gelen kodlarla doğrulama işlemlerini yaptıysanız, üstte kırmızı ile işaretlediğimiz ilk çıkan uygulama olan Binance uygulamasını (Binance TR değil) indirebilirsiniz. Uygulama telefonunuza indiğinde, üstteki linki kullanarak oluşturduğunuz email veya cep telefonu, şifre gibi bilgileri girerek uygulamayı açabilirsiniz. Gayet basit ve hızlı.

Binance PlayStore (Android)

Binance PlayStore (Android)

Çok sayıda Android kullanıcısının da olduğunu biliyoruz. Anroid kullanıcıları bir nebze daha şanslı çünkü PlayStore kısmında “Binance” şeklinde arama yapıldığında en tepede Binance Global yani doğru binance uygulaması çıkıyor. Üstte verdiğimiz linkten üyeliğini oluşturanlar, uygulamayı indirdikten sonra daha önce belirledikleri şifre ile programa giriş yapabilirler. Önemli bir nokta üstte verdiğimiz linkten üyelik oluşturulurken belirlenen şifrenin unutulmaması ve email ve cep telefonu gibi bilgilerin doğru girilmesi. Aksi halde programa giriş yapamayabilirsiniz.

Binance Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulanlar

Binance uygulamaları ile ilgili sitemizin yorum kısmına zaman zaman sizler tarafından çeşitli sorular sorulmaktadır. Biz de bunlardan bazılarını burada cevaplamak istedik.

Binance Uygulaması Zorunlu Mu?

Binance uygulaması indirmek zorunda değilsiniz. Binance uygulaması kullanmadan da Binance borsasına üye olabilir ve borsayı kullanabilirsiniz. Örneğin masaüstü PC’niz ile Bnance web sitesine giriş yaparak da borsayı kullanabilirsiniz.

Binance Türkçe Mi?

Hem Binance web sitesi hem de Binance uygulamaları Türkçe dilini desteklemektedir. Türkçenin yanında onlarca dil Binance borsası tarafından desteklenmekte olup, güncel duyurular dahil anında Türkçeye çevrilmektedir.

Binance Uygulaması Güvenilir Mi?

Binance uygulaması güvenilir mi sorusunun cevabı güvenilirdir. Yani, doğru Binance uygulaması indirdiğinizde güvenle kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, güncellemeleri aksatmadan yapmak ve şifrenizi kimse ile paylaşmamak.

Son Güncelleme: 24 Mayıs 2021 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir