Nasıl Kripto Fenomeni Olunur ve Daha Fazla Binance Referans Nasıl Kazanılır?

Binance İş Ortağı Kampı - Nasıl Daha Fazla Referans Kazanılır?

Binance nasıl kripto fenomeni olabileceğinizi anlatan İş Ortağı Ödülleri Kampı adında, yedi derslik elektronik kurstan oluşan ve kripto fenomeni olmak isteyen herkese açık, daha fazla referans (üye) kazandırmaya yönelik hızlandırılmış bir program hazırladı. Bu program tüm Binance kullanıcılara açık ve başvurmak için daha önce edinilmiş herhangi bir kripto deneyimi gerekli değildir. Ancak derslerin tamamı şu an İngilizce olup online formatta yayınlanmaktadır. Toplam 5 kademeden oluşan bu programda eğer bir katılımcı beş kademenin her biri için minimum gereklilikleri karşılarsa, söz konusu kullanıcı 3.000 BUSD’nin yanı sıra 300$ kayıt bonusu da alacak ve daha yüksek referans komisyonu (%41-%50) oranlarının da tadını çıkaracaktır.

Binance Ders İçerikleri

Binance ders içerikleri yedi kategoriden oluşmaktadır. Bunlardan beşi, çeşitli görevleri tamamladığınız için ödül alacağınız “projeleri” içerir. Ayrıca birden fazla görevi tamamladığınızda BUSD ödülleri de kazanabileceksiniz.

Binance Bootcamp

1. Sınıf: Kripto fenomeni olmak ne anlama gelir? Binance pazarlama ve tanıtım ürünlerinin kullanımı nasıl yapılır bunları öğreneceksiniz.

2. Sınıf: Binance ticaret ürünleri, ticaret ekranları gibi kullanıcıyı çeken ürünlerin detaylarına hakim olacaksınız.

3. Sınıf: Kaliteli ve ilgi çekici içerik nasıl oluşturulur? Farklı sosyal medya platformları üzerinden kripto içerik oluşturma konusunda uzmanlaşın.

4. Sınıf: Binance borsasının ticari olmayan ürünlerinin kullanımı ve bunların tanıtımlarını içeren kısım.

5. Sınıf: Yeni kullanıcıları etkili bir şekilde çekme ve davet etme ayrıca referans kodunuz ile nasıl daha fazla kayıt toplanır gerekli teknikleri öğrenin.

6. Sınıf: Referans kodunuz ile üye olan kişileri aktif kullanıcılara nasıl dönüştürebilirsiniz? Binance platformunu nasıl daha fazla kullanmaya teşvik edeceğinizi öğrenin.

7. Sınıf: En başarılı ortaklardan (affiliate/partner) ipuçları ve püf noktaları. Çok kazanan, deneyimli bir Binance ortaklık programı üyesinden en iyi ipuçlarını ve size çok kazandıracak bilgileri alın.

Nasıl Katılım Sağlarsınız

  1. Öncelikle Binance Borsasına Kayıt olun ve ders rotanızı seçin. 
  2. Daha sonra Bootcamp ana sayfasını ziyaret edin. Unutmayın bu bölümde başvuru İngilizce ve daha sonra sağlanan içerikler de ingilizce olacak.
  3. Binance, kayıt dönemi 28/03/2022 günü saat 03.00’te (TSİ) bittikten sonra size ilk dersi videonuzu e-posta ile gönderecektir. Bundan sonra, her iki günde bir e-posta ile diğer ders videolarını ve proje talimatlarını alacaksınız. 
  4. Kamp kapsamındaki ders videolarını izleyin ve en ilgi çekici bulduğunuz projeleri tamamlayın. İki aylık etkinlik dönemi boyunca kullanıcıların tüm projeleri tamamlamalarını öneriyoruz. 
  5. 28/05/2022 günü saat 03.00’te (TSİ) etkinlik sona ermeden önce, Binance ekibinin değerlendirmesi için en iyi projelerinizi gönderin. Eğer katılım tarihini kaçırırsanız, isminiz bir sonraki Kamp için bekleme listesine alınacaktır. 
  6. Proje gönderme son tarihinden sonra, sadece vaktinde gönderilen projeler değerlendirilecektir. Kullanıcılar, sonuçları ve toplam ödül tutarını e-posta ile alacaklardır.

Ödüller

Dersleri ve projeleri tamamlayan affiliate/yayıncılar, bonus teşvikleri, ekstra komisyon yükseltmeleri (daha yüksek oranlı referans komisyonu) ve 3.000 $’a kadar BUSD nakit para ödülleri gibi çeşitli ayrıcalıklardan yararlanacak. Aşağıdaki görselde hangi projenin ne kazandıracağına ait detayları bulabilirsiniz.

3000 BUSD Ödül

Son Güncelleme: 16 Mart 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir