Site icon Bitcoin Okulu

Binance Hoş Geldin Bonusu Nasıl Kazanılır?

Binance Hoş Geldin Bonusu Nasıl Kazanılır?

Binance, Global borsasına üye olan yeni kullanıcılara “hoş geldin ödülü” olarak adlandırılan ve 100$’a kadar çıkabilen ödüllerden dağıtmaktadır. Bu ödüllerin kazanılması kimlik doğrulama, ilk para yatırma ve ilk kripto para alımı gibi çeşitli görevlerin yerine getirilmesi aşamalarından oluşmaktadır. Şimdi gelin bu bonusları nasıl kazanacağınızı daha detaylı açıklayalım.

Hoş Geldin Bonusu Nedir?

Binance global borsasına üye olduğunuzda borsa işlemlerine ve borsa kullanımına daha çabuk adapte olabilmeniz için sizden çeşitli görevleri yerine getirmeniz istenir ve her yerine getirilen görev sonrası hesabınıza bir miktar ödül yatırılır işte bu teşvik ödüllerine (bonuslarına) hoş geldin bonusu denir.

Nasıl Kazanırım?

Hoşgeldin ödüllerine hak kazanabilmek için öncelikle Binance Global borsasına üye olmanız ve doğru referans kimliğini kullanmanız gerekir. Sitemizde yer alan bağlantıyı kullanarak üye olduğunuzda hoş geldin bonusunu almak için ilk adımı doğru atmış olacaksınız.

Binance Üyelik

Üyelik işlemlerinde zorluk yaşayacağınızı düşünüyorsanız. Daha önce hazırladığımız Binance Nasıl Üye Olunur? bağlantısına giderek adım adım anlattığımız üyelik süreci ile ilgili makaleye ulaşabilirsiniz.

GÖREVLERÖDÜLLER
Hesap doğrulama20 USDT tutarında kupon
En az 10 $ tutarında ilk fon yatırma işlemi30 USDT tutarında kupon
En az 10 $ değerinde ilk kripto alım satımı50 USDT tutarında kupon

Üyelik işlemlerini başarı ile tamamlayan kullanıcı, hesap doğruladığında yani kimlik belgelerini ve fotoğrafını sisteme onaylattığında $20 kazanacak. En az $10 hesabına yatırdığında yani ilk fon yatırma işleminde $30 kazanacak ve son olarak en az $10 değerinde kripto para alım-satımı yaptığında hesabına bonus olarak $50 yüklenecek.

Bonuslarımı Nereden Kontrol Ederim?

Görevleri doğru tamamlayıp ödül kazanan kullanıcılar, ödüllerle ilgili detaylara Ödül Platformu, Hesap Merkezi veya Yeni Kullanıcı Bölümü gibi menülerden erişebilirler. Kuponun hemen yanında yer alan “Kullan” butonuna tıkladığınızda kupon tutarı hesabınıza geçmektedir. Ayrıca Binance size kazanılan ödüllerle ilgili bilgilendirme e-posaları da göndermektedir.

Son bir nokta; kazanılan kuponların geçerlilik süresi olduğunu ve süresi içinde kullanmanız gerektiğini de unutmayın.

Exit mobile version