Binance Borsasında Gizemli Kutulara Nasıl Teklif Verilir?

Binance Gizemli Kutu Nedir?

Binance NFT Pazarı’nda bir NFT veya Gizemli Kutu listelenmişse, doğrudan sabit bir fiyattan satın alabilir veya NFT açık artırmada ise bir teklif vererek satın alabilirsiniz. Eğer NFT veya Gizemli Kutu pazarda listelenmemişse, o gizemli kutunun satıcısına bir teklif de verebilirsiniz.

Gizemli Kutu Nedir?

Gizemli kutu, özel bir rastgele ürün içeren bir kutudur. Alıcılar, açmadan içeriğini bilemeyecekleri bu kutulara belirli bir fiyat ödemeyi kabul eder. Gizemli kutuları, muhtemelen çocukken çok sevdiğiniz sürpriz yumurtaların ileri bir seviyesi olarak da düşünebilirsiniz. Bu çikolatadan yumurtaların içindeki plastik kaptan bir oyuncak ya da başka bir sürpriz çıkar. Yumurtayı açmadan, içinden ne çıkacağını bilmeniz mümkün değildir. Oyuncak hoşunuza gidebilir ya da gitmeyebilir, fakat herkesi asıl heyecanlandıran sürpriz unsurudur. Gizemli kutular da benzer şekilde çalışır. Tek fark lezzetli bir çikolata kaplaması yoktur ve kutular genellikle sınırlı sayıdadır.

Nasıl Teklif Verilir?

1. Satın almak istediğiniz Gizemli Kutuya gidin ve [Teklif Ver] seçeneğine tıklayın.

teklif

2. Teklifinizi, fiyatını ve geçerlilik tarihini belirleyin ve ardından [Onayla] seçeneğine tıklayın. Bir teklif için minimum fiyatın 1 BUSD olduğunu ve her Gizemli Kutu için sadece 1 teklif verebileceğinizi unutmayın. Teklif tutarı, Fonlama Cüzdanınızda bloke edilecektir. Teklif iptal edildiğinde veya süresi dolduğunda ilgili tutar otomatik olarak serbest bırakılacaktır.

onay

3. Tekliflerinizi görüntülemek için sırasıyla [Profil] – [Kullanıcı Merkezi] – [Teklifler] bölümüne gidin ve [Verilen Teklifler] seçeneğine tıklayın.

Maksimum 20 aktif teklifinizin olabileceğini unutmayın. Yeni teklifler vermek için, lütfen önce aktif tekliflerinizden bazılarını iptal edin. [İptal] seçeneğine tıklayarak bir teklifi iptal edebilirsiniz ve varlıklarınız otomatik olarak serbest bırakılır.

Binance 5. Yıl Dönümü Kutlamalarına Özel Gizemli Kutular

Binance borsası 5. yılını özel Binance temalı NFT’ler ile kutlayacak. Toplam 9000 adet özel NFT, 800 adeti çok çok ender (SSR) olan birim fiyatı 2 BUSD olarak satışa çıkacak. Tabi ki dileyen herkes alamıyor, BNB tutmak gibi çeşitli katılım şartlarını sağlayanlar bu kampanyadan yararlanabilecek.

binance 5 yil

Bu kampanya hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

Link: https://www.binance.com/tr/nft/staking/BinanceFifthAnniversary?ref=WZ51BC2P

Son Güncelleme: 1 Temmuz 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir