KPMG Kanada, World of Women NFT Koleksiyonundan Satın Aldı

KPMG Kanada NFT Satın Aldı

Şubat ayının başında Bitcoin 36.000$’dan 44.000$ seviyelerine sert bir yükseliş gerçekleştirmişti. Biz de o günlerde KPMG firması ile ilgili önemli bir haberi sizinle paylaşmıştık. İşte o haberden bir alıntı: “Günün en sıcak gelişmesi ile ünlü denetim firması KPMG’nin Kanada şubesinin varlıklarına Bitcoin ve Ethereum dahil ettiğini duyurması oldu. Bu gelişme tüm basın yayın kuruluşlarınca ilk haber olarak verildi.”

Yine aynı Kanada KPMG, bu kez de 10.000 parçalık ünlü NFT koleksiyonu World of Women koleksiyonundan 2681 numaralı eseri portföyüne kattığını duyurdu.

KPMG Kanada NFT Hesabı

NFT 15 Şubat 2022 tarihinde alınmış görünüyor ancak haber ajanslara yeni servis edilmiş. Bu tür haberlere bakarak yatırım yapılır mı yapılmaz mı bunun kararını siz verin.

KPMG’nin Kanada, bir denetim, vergi danışmanlığı, mali danışmanlık ve diğer alanlarda profesyonel servisler sunan köklü bir firma olup, kurumsal stratejisinin’ bir parçası olarak NFT satın aldığını duyurdu. Bu satın alma ile ilgili firmadan yapılan açıklamada, bundan sonraki süreçte de NFT’lere yatırım yapacağını ve müşterilerine bu konuda danışmanlık verebileceklerini duyurdular.

Son Güncelleme: 28 Şubat 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir