KuCoin Referans Kodu: r3NA3MA (En İyi Kod)

KuCoin Referans Kodu

2013 yılında Michael ve Eric adlı iki kafadarın bir kafede başlayan macerası bugün dünyanın en büyük borsalarından biri halini aldı. Michael ve Eric uzun yıllardır kripto para alanına ilgi duyan iki programcı. Kullandıkları kripto para borsalarının eksikliklerini görüp daha kullanıcı dostu bir kripto para platformu yaratma hedefi ile çıktıkları yolda bugüne kadar geldiler.

2017 yılında bugünkü şeklini alan KuCoin; günden güne en popüler kripto borsalarından biri haline geldi ve şimdiden dünya çapında 207 ülke ve bölgede 8 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. KuCoin, 790 işlem çifti ile 420’den fazla projeyi destekleyerek, GEM projelerinin ana vatanı unvanını aldı. Örneğin; şimdilerde herkesin bildiği ICP, ve DAO gibi birçok projenin birincil listeleme adresi KuCoin‘di.

KuCoin Referans Kodu

KuCoin Referans Kodu; alım-satım işlemleri için KuCoin kripto para borsasına ödeyeceğiniz komisyonlardan indirim kazanmak için kullanılır. KuCoin internet sitesini veya mobil uygulamasını Türkçe olarak kullandığınızda “referans kodu” tabirini, ingilizce olarak kullanmak istediğinizde ise “referral code” tabirini göreceksiniz. Bu alana r3NA3MA kodunu yazdığınızda gerekli komisyon indirimini de alacaksınız.

Örneğin; KuCoin borsası hesabınızı açarken referans kodu girebilir ve her alım-satım işlemi yaptığınızda ödediğiniz komisyonun bir kısmını komisyon geri ödemesi olarak alabilirsiniz. Bu oran maksimum %40′ kadar çıkabilmektedir.

KuCoin borsası hesabını açarken sitemizdeki referans id kullanarak açtıysanız; borsadan alabileceğiniz maksimum indirimi almış olursunuz.

KuCoin Referans İndirimli Üyelik

KuCoin Referans Kodu Giriş Ekranı (Türkçe)

Aşağıda Türkçe KuCoin Kayıt Olma bir başka deyişle KuCoin Üyelik Açma ekranı görünmekte. İlk üyelik işlemi bu bölümden yapılmakta olup KuCoin Referans Kodu da bu ekranda “Referans Kodu (isteğe bağlı)” alanına yazılmalıdır.

Kucoin Referans Kodu Türkçe

KuCoin Referans Kodu Giriş Ekranı (İngilizce)

Aşağıda KuCoin Kayıt Olma (Sign Up) bir başka deyişle KuCoin Üyelik Açma ekranı görünmekte. İlk üyelik işlemi bu bölümden yapılmakta olup KuCoin Referans Kodu da bu ekranda “Referral Code (Optional)” alanına yazılmalıdır.

Kucoin Referans Kodu İngilizce

KuCoin Referans Oranları

KuCoin size kullandığınız referans koduna göre çeşitli oranlarda komisyon indirimi sunar. Eğer referans kodu (referral code) alanını boş bırakırsanız %0 komisyon indirimi alırsınız.

İndirim Sağlayan Referans Oranları: %0%10%20, %30 ve %40 şeklinde kullandığınız koda göre değişmektedir. Biz ziyaretçilerimize KuCoin en iyi komisyon indirimi veren kod olan r3NA3MA kodunu kullanmalarını tavsiye ederiz.

KuCoin Referans İndirimli Üyelik

(BitcoinOkulu.com’a özel Komisyon İndirimi)

KuCoin Borsası ile İlgili Sık Sorulanlar

KuCoin borsası güvenilir mi?

KuCoin borsası 207 ülkeden 8 milyondan fazla kullanıcıya 2017 yılından beri kesintisiz hizmet vermekte olup, gerek güvenlik önlemleri gerek hesap doğrulama işlemleri olarak güvenilir borsalardan biri olarak kabul edilir.

KuCoin mi Gate.io mu?

KuCoin kripto para piyasasında GEM projeleri ile ismini duyurmuş, Gate.io ise daha çok MEME token dediğimiz şaka kripto paraları ile ismini duyurmuştur. Birden fazla kripto para borsasında hesap açmak riski dağıtmak adına sektörde kabul gören bir davranıştır.

Son Güncelleme: 1 Aralık 2021 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir