2022’nin En Güvenilir Bitcoin Siteleri

bitcoin siteleri

Belirli aralıklarla güncellenecek bu listede bitcoin ile ethereum, tether, ripple gibi altcoinleri kolay, hızlı ve en önemlisi de güvenli bir şekilde alıp-satabileceğiniz platformları paylaşacağız. Listenin hazırlanmasında öne çıkan kriterlerden biri de kullanım yaygınlığı olacak. Yani Türkiye’den para yatırılıp para çekilebilmesi önemli bir kriter olacak. Çünkü kriptopara dünyasında çok sayıda alım-satım platformu mevcut ancak bunlardan bir kısmı Türkiye’ye hizmet vermiyor.

Dönem dönem Türkiye’ye hizmet verip kapanan bitcoin siteleri oluyor. Bu siteleri listemizden çıkarırken Türkiye piyasasına yeni giren bitcoin sitelerini de bu sayfayı güncel tutarak sizlere tanıtmayı sürdüreceğiz. Sizler için derlediğimiz en güvenilir ve en iyi bitcoin siteleri listesi aşağıda:

2022’nin En İyi 4 Bitcoin Sitesi

SıraSiteAçıklamaPuanBağlantı
1Binance
binance turkiye 2
-Birçok ülkede sektör lideri
-Çeşitli üyelik kampanyaları
-Türkiye’den para çekme ve
yatırma
-Sitemize özel komisyon indirimi
92Detaylı Binance İncelemesi

Binance Üyelik
2Coinbase
coinbase
-Amerika merkezli site
-Debit kart kullanımı var
-Kullanışlı mobile platform
83Siteye Git
3BTC Türk
btcturk
-Türkiye merkezli site
-Kullanım yoğunluğu
-Papara dahil çeşitli
para yatırma ve çekme
82Siteye Git
4Paribu
paribu
-Türkiye merkezli site
-Çeşitli para yatırma
ve çekme seçenekleri
-Taraftar tokenleri
81Detaylı Paribu İncelemesi

Türkiye’de tercih edilen en güvenilir 5 bitcoin sitesini sizlere tanıttıktan sonra daha detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz için bu firmaları tek tek inceleyeceğimiz daha kapsamlı yazılar da gelecek demiştik. Önce Türk kullanıcıların en çok tercih ettiği borsa olan Binance Borsalarını sizler için inceledik. İncelememizi istediğiniz diğer borsaları yorum kısmına bırakabilirsiniz.

***2021 Yılı Güncellemesi: 2021 yılının ilk günlerinde listemizi güncelledik ve sektörde söz sahibi güvenilir, hızlı, yasal ve en önemlisi Türkiye’den para yatırılıp para çekilebilen bitcoin sitelerini sizlerle paylaştık. Sektörde yenilikler oldukça ve sizlerden geri bildirim aldıkça listemiz yenilenecektir.

****2021 Yılı 2. Güncelleme: Binance sitemize özel komisyon indirmi sağlamış olup, sitemiz üzerinden üye olanlar Binance komisyonlarının toplam %45’ini (%20 Binance + %20 BNB İndirmi) hesaplarına geri alabilecekler. Komisyon indirmi olmayan bir üyeliğiniz varsa yeni üyelik açabilirsiniz.

******2021 Yılı 3. Güncelleme: Yatırımcıları risklerden koruyacak kripto para borsaları inceleme serimize bir yenisini daha ekledik. En son incelediğimiz Bitcoin alım-satım platformu Paribu oldu. Paribu’da da güvenle Bitcoin alım satımı yapabileceğiniz web sitelerinden biri.

Son Güncelleme: 11/11/2022

9 thoughts on “2022’nin En Güvenilir Bitcoin Siteleri”

  1. paribu güvenilir mi ne dersiniz tvde sürekli reklamları dönüyor. paribu kullanan varmı parasını alabiliyormu. paribu ile btctürk arasında gidip geliyorum. ikisinden birine üye olacağım

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir