Yeni Başlayanlar İçin Binance Kazan Rehberi

Yeni Başlayanlar İçin Binance Kazan Rehberi

Binance Kazan veya diğer adıyla Binance Earn; kripto birikimlerinizi büyütmek için kullanabileceğiniz geniş kapsamlı birçok araçtan oluşan finansal ürün portföyüdür. Geniş ve çeşitli risk gruplarına göre araçlar barındıran Binance Kazan bölümünün yeni başlayanları ilgilendiren garantili getiri yöntemlerinden sadece birinden nasıl faydalanabileceğinizi tüm yönleriyle bu yazımızda adım adım anlatmaya çalıştık.

Binance Earn (Kazan) Kullanımı

Binance Earn ya da diğer adıyla Binance Kazan kullanımını yeni başlayanlar için mümkün olan en sade şekilde adıl adım anlatmaya çalıştık. Siz de bu adımları izleyerek kendinize en uygun yatırım şeklini belirleyebilirsiniz.

1. Adım: Binance Hesabı Oluşturma

1. Adım: Binance Hesabı Oluşturma

Binance üyelik işleminin ilk adımı Binance Sitesine Giriş yapmak. Bağlantıya tıkladığınızda Binance sitesinin üyelik sayfasına yönlendirileceksiniz. Binance Sitesine Giriş bağlantısı ile Binance sitesine girdiyseniz karşınıza bir üyelik formu çıkacak. Bu formu uygun şekilde doldurarak üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Binance üyelik işlemlerinde zorlanıyorsanız, Binance Nasıl Üye Olunur? Adım Adım Resimli Anlatım yazımızı inceleyebilirsiniz.

2. Adım: Binance Hesabına Giriş

2. Adım: Binance Hesabına Giriş

Binance Earn kullanımına başlamak için Binance ana sayfasında sağ üst köşede yer alan “Giriş Yap” butonuna tıklayın ve kullanıcı adı ile şifrenizi doldurarak sisteme girin.

3. Adım: Binance Earn (Kazan) Kısmına Giriş

3. Adım: Binance Earn (Kazan) Kısmına Giriş

Binance ana sayfasında üst menüde yer alan “Kazan” açılır menüsünden “Binance Earn” sekmesini tıklayın.

4. Adım: Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Seçenekler

4. Adım: Yeni Başlayanlar İçin En Uygun Seçenekler

Binance borsası bile yeni başlayan kullanıcılara bu seçeneği öneriyor. Sloganı ise şöyle: Kriptoda yeni misiniz? Kripto yatırımlarınıza sabit coinler ile başlayın. Burada anapara garantili olarak sizlere getiri imkanı sunuyor. Örneğin elinizde kripto aleminin Amerikan Doları olan USDT (Tether) varlığı olduğunu düşünelim. Aşağıda göreceğiniz gibi 2.000$’a kadar USDT varlıklarınıza %10, 2.000$-75.000$ arası için %3 ve 75.000$ üstü için %1 getiri elde edebileceksiniz. Bu oranlar Nisan 2022 tarihi itibariyle geçerli olup, Binance piyasa şartlarına göre bu oranlarda artırım ya da azaltım yapabilmektedir.

Binance USDT Getirileri

“Katıl” tuşuna bastığınızda yatırmak istediğiniz tutarı girdikten sonra günlük alabileceğiniz getiriyi de göreceksiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman ana paranızı geri çekme hakkına da sahip olacaksınız.

Binance Kazan Hizmetinin Avantajları

  • Garanti getiri imkanı
  • Yeni kullanıcılar için uygun
  • İstenildiği anda sistemden çıkış
  • Boşta duran kripto varlıklarının değerlendirilmesi
  • Kripto varlık çeşitliliği

Siz de dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın sunduğu bu risksiz yatırım aracından faydalanmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz avantajlı üyelik linklerini kullanarak Binance üyesi olabilirsini.

Son Güncelleme: 22 Nisan 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Visited 1 times, 1 visit(s) today

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir