Binance Charity Nedir? Nasıl Kullanılır?

Binance Charity

Binance Charity Foundation (BCF) kendini, küresel sürdürülebilir ilerlemeyi hayata geçirme hedefiyle blockchain destekli hayırseverliği geliştirmeye adamış, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Binance Charity, blockchain teknolojisinin her çeşit yoksulluğu ve eşitsizliği sonlandırmak, sürdürülebilir gelişmeyi ileriye taşımak ve kimseyi geride bırakmamak için kullanılabileceği bir gelecek yaratmak için dünyanın ilk merkeziyetsiz hayır işleri vakfını oluşturarak hayırseverlik kavramını değiştirmeyi hedefliyor.

Ana Hedef

Küresel bağışı daha şeffaf hale getirmek ve yolsuzluk, kar amacı gütmeyen kuruluşlara güven eksikliği, yüksek küresel transfer ücretleri, verimsiz süreçler ve bağış harcamalarında şeffaflık eksikliği gibi sorunları çözmek. Binance Charity tüm bu süreçleri, projeleri ve verileri şeffaf bir şekilde Binance.Charity adresinde paylaşıyor.

Bu sitesinden son günlerde tüm dünyayı meşgul eden Ukrayna x Rusya savaşı için Ukrayna devletine yapılan kripto varlık bağışlarının toplam tutarını da görebilirsiniz.

Nasıl Bağış Yapılır

1-Ana sayfadaki “Donate” bağlantısını tıklayın.

charity1

2-Göndermek istediğiniz kripto para birimini ve miktarını seçin.

charity2

3-Kişisel bilgilerinizi doldurun. Bu aşamada “display my name donation page” kutucuğunu işaretlerseniz, isminiz bağış sayfasında herkese açık olarak görünür.

charity3

4-Ekrana gelecek kare kodu okutarak kripto hesabınızdan ilgili bakiyeyi gönderebilirsiniz.

Son Güncelleme: 27 Nisan 2022 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir