Binance Referans Kimliği 2022

Binance Referans Kimliği

Binance Referans Kimliği; kripto para borsası Binance’a alım-satım işlemleri için ödeyeceğiniz komisyonlardan indirim kazanmak için kullanılması gereken bir koddur. Türkiye’den borsaya katılan kullanıcıların zaman zaman Binance referans kimliği yerine Binance referans kodu tanımını da kullandığını görebilirsiniz. Her ikisi de aynı şeyi ifade eden bu iki tanımı açıkladıktan sonra gelin bir örnek verelim.

Örneğin; 2022 yılı içinde Binance borsası hesabı açtınız. Binance referans kimliği alanına uygun bir kod girebilir ve her alım-satım işlemi yaptığınızda ödediğiniz komisyonun bir kısmını komisyon geri ödemesi olarak alabilirsiniz.

Binance hesabınızı ilk kez açarken komisyon indirimli olarak açtıysanız ve alım satım işlemleri gerçekleştirdiyseniz, bir süre sonra kullanıcı sekmesinin ya da logosunun altındaki referans bağlantısına tıklayıp ”Sizinle Paylaşılan Komisyonlar” kısmında komisyon indirimi olarak hesabınıza geri yatan komisyonlar ile ilgili detayları görebilirsiniz.

En Yüksek Komisyon İndirimi Sağlayan Referans Kimliği

Binance borsasına hiçbir komisyon indirim kodu kullanmadan üye de olabilirsiniz ancak bu size bir fayda sağlamayacaktır. Çevrenizde ise %5, %10 ve %20 indirim sağlayan kodlar bulabilirsiniz ancak %20 indirim sağlayan kodlar nadiren çalışır.

Binance Referans Kimliği 2022
2022 Binance Referans Kimliği

Biz size Binance üyeliğiniz süresince (ömür boyu) kalıcı komisyon indirimi sağlayacak olan kodu veriyoruz. Bu kodu isterseniz elle girebilirsiniz isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak doğrudan kod girilmiş üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Binance %20 Komisyon İndirimli Hesap Açma

Uyarı: Kodu girdikten sonra üstteki görseldeki gibi “Komisyon indirim oranınız” yazan bölümde %20 ibaresini görmelisiniz. Aksi taktirde üyelik işlemini tamamlamayın çünkü komisyon indirimi aktif olmadan hesap açabilirsiniz. Üyelik bir kere aktif edildikten sonra da komisyon indirim kodu girilememektedir.

2022 Binance Referans Kimliği Değişiklikleri

Binance 2022 yılında Referans Kimliği giriş ara yüzünde ufak değişikliklere gitti. Bunlardan ilki IP adresinize göre lokasyon ve dil seçeneklerini otomatik belirleme idi. Yani Binance sizin ikamet ettiğiniz yani Binance sitesine bağlandığınız yere göre sizi yerel Binance sitesine yönlendiriyor ve artık bu site üzerinden Binance Global hesabınızı açıyorsunuz. Bu aşamadan sonra email, şifre ve referans kimliği bilgilerini girdiğiniz yeni ekran geriyor. 2022 yılından itibaren girdiğiniz referans kimliğine göre indiriminiz aşağıda gördüğünüz gibi sağ üst köşede görünüyor.

Binance En Yüksek İndirim Sağlayan Referans Kimliği 2022

Unutmayın Binance Global’in verdiği en yüksek indirim olan yüzde yirmi indirimi sitemizdeki kodları kullanarak alabilirsiniz.

En İyi Binance Referans Kimliği veya Kodu

Binance Global borsası için kullanılacak en iyi KOD: WZ51BC2P (%20+%25BNB)

Binance Global vadeli işlemler hesabı için en iyi KOD: tr10 (%10)

Son Güncelleme: 6 Nisan 2024 tarihinde Merve Alis tarafından yapılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir